cosa

Cosa akıllı kombi kiti ile kombinize uzaktan erişebiliyor ve evde olmasanız da kombinize müdahale edebiliyorsunuz. bilhassa sabah çocuğu ile evden çıkan ve akşam yine onunla beraber geri dönen aileler için çok mühim olan ürünü sizler için buradaki linkten bir ön inceleme yapmıştık.

Cosa Akıllı Kombi Kiti oldukça çok anne baba için can kurtarıcı olabilen bir ürün. Yurtdışında Nest markasıyla bildiğimiz bir ürün mevcut ama yerli üretim Cosa Akıllı kombi Kitinin bundan daha aşağı kalır yanı yanı bulunmamaktadır; bunu da belirtelim.

Cosa yaptığı bir açıklamada Akıllı kombi Kitinin aldığı bir güncelleme ile daha duygulu ölçümler yapabildiğini ve radyo sinyallerinde iyileşme yapıldığını duyurdu. işte cosa\`nın yaptığı açıklama;

“Cosa’yı her gün daha iyi yapabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kullanıcılarımızdan gelen görüş ve talepleri değerlendirerek, Cosa üzerinde yaptığımız onlarca geliştirmeden en çok beklenenleri sizlerle paylaşmak istedik. bundan böyle Cosa’da sıcaklık ölçümü daha hassas, kesinti sonrası tekrar bağlantı daha hızlı, Cosa istasyon ve Cosa Kombi arası haberleşme daha kuvvetli.

Bu arada geçtiğimiz hafta teknoloji ve internet odaklı bir yatırım fonu olan Revo Capital’den yatırım desteği aldık. Böylece Nuvia, Revo Capital’in ıoT (Nesnelerin interneti) dünyasındaki ilk yatırımı oldu.