sony tema değiştirme

Geçtiğimiz günlerde Tayvanlı üretici HTC, Sense 7 arayüzü ile gelen HTC telefonlar ile çekilen fotoğraflara düzenleme ve renk alternatifleri eklemenize imkan verici uygulamasını duyurmuştu. şimdi, Sony Xperia kullanıcılarına kendi temalarını oluşturma yeteneği sunan bir uygulamasını kullanıma sundu.

sony tema arayüz

Sony Theme Creator adlı uygulama PC üstünde çalışıyor. Adobe Photoshop benzeri bir resim editörü olan uygulama, türlü renkler ve 300’den çok grafik öğeleri ile Xperia arayüzünde bulunan bütün bölümleri kişiselleştirebilmenize imkan veriyor. bununla beraber, duvar kağıdı, simgeler, butonlar ve daha fazla kişiselleştirme yeteneğine sahip uygulama, anlık önizleme fonksiyonunun birlikte bitirdiğiniz temayı tek tıklama ile APK dosyası olarak kaydedebiliyor.
Sony’nin profesyonel geliştiricilere yönelik sunduğu uygulama henüz Beta aşamasında. Bende geliştirici ruhu mevcut ve Beta testlerine katılarak Xperia cihazım için tema oluşturmak istiyorum diyorsanız uygulamayı aşağıdan PC`nize indirebilirsiniz. Dilerseniz de Sony`nin program için yayınladığı videoyu izleyebilirsiniz.